img
img

Huzur Kampüs Hakkında

Luxury konseptiyle hazırlanan ve birbirinden farklı özelliklere sahip, misafirhanelerle birlikte 70 odadan oluşan yurdumuz,150 öğrenciye eğitimleri süresince huzurlu, güvenli, rahat, eğlenceli, sıcak ve hijyenik bir ortam sağlamak amacıyla 2016 yılında kurulmuştur.

5.000 m2 olan Yurt kompleksimizde TV Salonları, Profesyonel fitness ve pilates salonu, kütüphane, etüt alanları, oyun salonu, kafeterya ve restoranın da yer aldığı toplam 1.000 m2 lik sosyal alanların yanında, çamaşır, ütü odaları ve valiz odaları kullanıma sunulmuştur.

Yurt yaşamını kolaylaştırmak ve öğrencilerimizin rahatını sağlamak amacıyla depreme dayanıklı olarak yapılan yurdumuzda tüm odalarda hilton banyo, wc, ortopedik bazalı yatak, kütüphaneli çalışma masası, kiler dolabı, buzdolabı, özel kasa, elbise dolabı, wifi internet, telefon, jeneratör ve merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır.
Güvenliğin ön planda tutulduğu 5 kat ve 1.000 m2 sosyal alan ile birlikte toplam 6.000 m2 den oluşan yurdumuzda, giriş ve çıkışlarda kullanılan parmak izi tarama sisteminin yanında, kompleksimiz 24 saat gece görüşlü kamera sistemi ile izlenmekte ve profesyonel güvenlik ekibiyle korunmaktadır.